Irányító: Chauncey Billups
A coloradói Billups a 2004-es döntő MVP-je volt. A Boston Celtics fél év után Torontóba küldte, ahonnan a szezon végén Denverbe került. Itt sem állt meg mert innen a Minnesota Timberwolvesba, onnan pedig a szabadügynök piacra került. Itt talált rá a Pistons, ahol igazán megtudta mutatni remek kinti dobásait és jó passzolási képességét. 2003-2004-ben Ben Wallace, Rasheed Wallace, Richard Hamilton, Tayshaun Prince és Billups (na meg a cserék) óriási meglepetésre megnyerték a bajnoki címet. A döntő legjobbja mint már említettem Chauncey lett. A következő szezonban elkezdett többet passzolni és ismét a döntőbe jutottak, de a San Antonio Spurs erősebbnek bizonyult. Az azután következő három évben mindig a döntő kapujában, a konferenciadöntőben buktak el. A Pistons 2009-ben elcserélte őt és Antonio McDyesst Allen Iversonra. Denverből ismét továbbküldték New Yorkba a Carmelo Anthony csere jegyében. A Knickstől a szabadügynökpiacra került ismét, ahonnan a Los Angeles Clippers csapott le rá. Nemrég visszatért sérüléséből a coloradói csapat legnagyobb egyénisége.
Dobóhátvéd: Grant Gondrezick
Fivére Grant is NBA játékos volt bár ő inkább Európában kosarzott. Nem voltak kiemelkedő teljesítményei, de ebbe a coloradói csapatba befér a hetvenes évek végén játszó dobóhátvéd.
Kiscsatár: Michael Ruffin
Szörnyű potszerző, de remek lepattanózó volt. 1999-től 2009-ig játszott az NBA-ben.
Erőcsatár: Jason Smith
Smith egyre hasznosabb tagja a New Orleans Hornets csapatának. Atletikus játékos, aki a középtávolit is bedobja ha kell. Nagy jövő állhat előtte.
Center: Joe Kleine
Sacramentoban közepesen kezdte, majd szépen lassan visszaesett a teljesítménye. Sokat játszott a Celtics csapatában bajnoki címet mégis az 1997-98-as Chicago Bulls tagjaként ért el. Ebben a szezonban összesen keveseb mint 400 percet játszott. Ebben a csapatban több a fehér mint a fekete játékos.